Od 10. 9. do 17. 9. 2017 bude na MGO probíhat další ročník mezinárodního projektu Edison.

Celkem 7 zahraničních stážistů z Ghany, Kyrgyzstánu, Gruzie, Rumunska, Hongkongu, Srbska a Ruska přijede našim žákům představit své země a v angličtině prezentovat jejich historii, vzdělávací a politický systém, zajímavá místa, kulturu a životní styl.
Projekt je připraven pro všechny žáky vyššího gymnázia, kteří mohou hosty doprovázet i na našich doprovodných odpoledních akcích. A těšit se můžeme také na již tradiční Global Village  - ochutnávku typických jídel dané země, ukázky suvenýrů, krojů a kulturních zvyklostí.
Stážisté budou po celou dobu pobytu ubytováni v hostitelských rodinách našich žáků, čehož si velmi ceníme a považujeme to za úžasný důkaz pevné spolupráce v rámci vztahu rodiče – škola.
Program a rozpis workshopů bude zveřejněn na nástěnce ve vestibulu školy. Bližší informace získáte u Mgr. Aleny Tesařové (garantky a hlavní organizátorky projektu) nebo u Mgr. Naděždy Novákové a Mgr. Vandy Szturcové (spoluorganizátorek projektu).

Již nyní Vás srdečně zveme na slavnostní zahájení projektového týdne v pondělí 11. 9. 2017.