V pátek 12. 3. 2021 se zúčastnila žákyně KVA Markéta Hrubošová soutěže Geologické kladívko. V důsledku současných protiepidemiologických opatření letos soutěž poprvé proběhla online formou. S radostí oznamujeme, že Markéta se ziskem 65,5 bodů (ze 70 možných) obsadila krásné 3. místo v kategorii B.
Osvědčení o účasti + drobné dárečky za účast a také diplom a výhru se nám nakonec podařilo bez problémů Markétě doručit přímo z Geologického pavilonu prof. Pošepného (viz foto).
Jsem rád, že se na naší škole letos opět našel žák, v tomto případě žákyně, kterou geologické vědy nejen baví, ale zároveň jim i rozumí!
Děkujeme za účast v soutěži a příkladnou reprezentaci školy a doufáme, že geologii (i dalším biologickým vědám) zůstaneš i nadále nakloněna.
Mgr. Petr Rašovský
(foto: Markéta Hrubošová)