Dne 11. března se konalo krajské kolo olympiády ve španělštině. Soutěž probíhala online. Naši školu reprezentovali v kategorii I. nižších gymnázií Daniela Pacltová ze třídy KVA a v kategorii vyšších gymnázií Jan Skýpala ze třídy KVIA. Je pro nás velkou radostí oznámit, že Jan Skýpala svou kategorii vyhrál a postupuje do národního kola, které se bude konat 24.4. také online formou. Daniela se umístila na krásném čtvrtém místě.
K vítězství Jana Skýpaly je třeba ještě zdůraznit, že se své kategorie zúčastnil jako nejmladší a svým vynikajícím výkonem předčil i mnohem starší studenty oktáv. Oběma našim reprezentantům gratulujeme k výbornému umístění a Honzovi přejeme hodně štěstí v nejvyšším kole soutěže.