telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Čtyřčlenné družstvo a jeden náhradník nás reprezentovali na mistrovství České republiky čtyřčlenných družstev, které se konalo ve dnech 6.-8.6. v Nových Hradech. Družstvo ve složení Stanislav Oborný, Viktorie Buchtová, Jakub Vaněk, Šimon Kristl a Štěpán Böhm v tvrdé konkurenci pětadvaceti týmů z celé republiky obsadilo krásné sedmé místo. O vyrovnanosti startovního pole vypovídá i to, že po prvním dnu a šesti odehraných kolech byl rozdíl mezi druhým týmem a čtrnáctým pouhého jeden a půl bodu. Zajímavý je i fakt, že náš tým do posledního kola hrál o medaile, protože po předposledním osmém kole byl na čtvrtém místě. Oceňujeme houževnatost našeho týmu a k jejich úspěchu jim gratulujeme. Je důležité, že šachistická tradice na naší škole neustále vzkvétá a že se naši hráči uplatňují i na nejvyšší úrovni.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top