telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dne 15.12. se naší škole konalo okresní kolo školní ligy v šachu kat. B základních škol a nižších gymnázií. Soutěž proběhla pod patronací Ostravské šachové asociace a rozhodoval ji náš trenér a rozhodčí Václav Žídek. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů z okresu Ostrava město. Je nám radostí oznámit, že náš tým ve složení Viktorie Buchtová, Jakub Vaněk, Šimon Kristl , Matyáš Knettig a Klára Andilová turnaj vyhrál a postupuje do krajského kola. Na druhém místě se umístil tým Prima školy a na třetím místě ZŠ Šenov. 
Ve stejný den se na SPŠi Kratochvílova konalo okresní kolo kategorie C středních škol, které náš tým ve složení Stanislav Tillmann, Vojtěch Knettig, Jonáš Michálek, Štěpán Böhm a Jan Skýpala také vyhrál a postupuje do krajského kola.
Vítězům gratulujeme.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top