telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Poslední červnovou středu mají středoškoláci příležitost nejen proslavit svou školu, ale také získat hodnotné ceny – zájezdy, sportovní vybavení, vstupenky na festivaly, poukázky na originální oblečení, do vytříbených gastropodniků, za ostravskými kulturními zážitky, školení, knihy a mnoho dalšího.
Napínavá soutěžní show, ve které týmy pěti středních škol potí krev pro slávu, čest a prestiž své střední, se konala 28.6.2023 na hlavním podiu festivalu JSME OSTRAVSKÁ! – letos poprvé v novém City Campusu Ostravské univerzity na Černé louce. V Bitvě o pohár Ostravské univerzity není nic zadarmo. Soutěžící musejí prokázat bystrost i své vědomosti, všeobecný přehled, ale také kreativní myšlení a fyzickou zdatnost.
Tým MGO letos tvořili žáci SPTB – J. Blabla, A. Burianová, O. Číž, D. Kalouda, A. Pacutová a K. Skoumalová. Poté, co ostatní naši žáci pomohli s natočením soutěžního videa, podrželi obětavě svůj tým i během samotného finále, kdy nejen fandili, ale také výrazně pomohli třeba tím, že sehnali originální rekvizity ke kreativní části a po celou dobu hlasitě náš tým podporovali.
První ročník (2016) vyhrálo Matiční gymnázium Ostrava, druhý ročník pohár a hlavní ceny získalo Wichterlovo gymnázium (2017), třetí ročník (2018) opět ovládlo Matiční gymnázium a v posledním ročníku (2019) jej ukořistilo Gymnázium Josefa Božka Český Těšín. Letos se tak putovní pohár dostává už potřetí na MGO!
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Mgr. B. Mintonová a Mgr. P. Rašovský

Foto: Mgr. Petr Rašovský, Mgr. Blanka Mintonová, Jana Greplová, Filip Zvěřina

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top