25.6.2024 se konala tradiční Bitva O Pohár OU, při níž žáci gymnázií a středních škol bojují v disciplínách, ve kterých musí prokázat nejen své vědomosti a všeobecný přehled, ale také kreativitu a fyzickou zdatnost. Náš tým, ve složení kapitán Jakub Kaša, Tereza Hanzlíková, Johana Suchánková, Julie Mikulová, Ondřej Klimša a Aleš Janošec, bojoval po celou dobu na 100 %, ani na vteřinu nepolevil a dokázal něco úžasného. Porazil ostatní týmy ve všech soutěžních disciplínách! Ani fanouškovská základna se nenechala zahanbit. Celé dopoledne velmi intenzivně povzbuzovala soutěžící a nakonec získala našemu týmu za fandění 14 bodů z 15. S celkovým počtem 82 bodů nechalo MGO konkurenci daleko vzadu a stalo se jednoznačným vítězem.
Gratulujeme borcům! 😊