telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Dne 31. března 2011 se v ostravském Divadle loutek uskutečnila soutěž středních škol Moravskoslezského kraje s názvem „Kabaret Evropy“. Soutěž byla vyhlášena Regionální radou Moravskoslezsko a zúčastnilo se jí 18 středních škol. Každá škola měla formou divadelního, tanečního nebo hudebního vystoupení představit vybranou zemi Evropské unie.

Naše škola prezentovala Irsko a umístila se na 4. místě.

Poděkování patří všem studentům, kteří výborně reprezentovali naši školu. Jedná se o tyto studenty: Simonu Bulawovou, Karolínu Šodkovou, Magdu Bernadyovou, Barboru Břenkovou, Veroniku Dajčovou, Jakuba Nováka, Jana Pniaka, Václava Strýčka, Ondřeje Zahutu, Ondřeje Calábka a Matěje Šímu.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top