telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

20. října 2011 proběhl na Wichterlově gymnáziu v Ostravě-Porubě už 4. ročník vědomostní historické soutěže Šumná Ostrava. V nabité konkurenci více než 40 žáků své nižší věkové kategorie postoupili do finále mezi šestnáct nejlepších hned čtyři zástupci naší školy – Karolína Boháčová, Jan Honeiser, Tereza Vargová a Sára Wranová, všichni z tercie B. Ani v náročném finále se naši žáci neztratili, když se všichni umístili v prvním tuctu finalistů. Karolína Boháčová dokonce obsadila vynikající 3. místo. Uvedeným studentům děkujeme za vynikající reprezentaci školy a doufáme, že je zájem o historii ani v následujících letech neopustí.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top