Studenti Michal Džubera, Václav Kobilík, Martin Lichovník a Martin Slepička reprezentovali naši školu v okresním kole „Zeměpisné olympiády“.

V kategorii A (primy) se Michal Džubera umístil na 9. místě (z 21 soutěžících), v kategorii B (sekundy) Václav Kobilík obsadil 7. místo (z 23 účastníků).

V kategorii C (tercie, kvarty) se Martin Lichovník umístil na krásném 2. místě a postupuje do krajského kola, které se uskuteční 18. 4. 2012 v SVČ Ostrava, Ostrčilova ul.

Také v kategorii D (vyšší gymnázium) Martin Slepička skončil na „medailovém“ 3. místě.

Vzhledem k tomu, že do krajského kola postupují pouze žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě v okresním kole ZO, je Martin Slepička náhradníkem v kategorii D.

Studentům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí a úspěchů v krajském kole „Zeměpisné olympiády“