Dne 18. února se ve Středisku volného času v Ostravě na Ostrčilově ulici konalo okresní kolo soutěže v anglické konverzaci a reprezentanti naší školy plně prokázali své kvality! Máme velkou radost, že můžeme oznámit tyto výsledky:

Dean Haľko ze SB obsadil v silné konkurenci žáků z 23 škol krásné 5. místo. Nechal za sebou všechny soutěžící studenty z ostravských gymnázií!

Hoang Dung Phanová z KVB byla v kategorii II. B pro tercie, kvarty a jazykové školy na nádherném 2. místě!

A nejlepší na závěr – Dagmar Šmejkalová z 2. A v silném obsazení soutěžících z 18 ostravských středních škol suverénně zvítězila! Bude nás tedy reprezentovat 18. března v krajském kole, do kterého jí přejeme, ať se jí daří tak dobře jako doposud.

Všem našim milým reprezentantům děkujeme a samozřejmě blahopřejeme!