Foto našeho týmuDne 4. 11. 2013 se chlapecké florbalové družstvo Matičního gymnázia zúčastnilo florbalového turnaje určeného pro žáky nižšího gymnázia, které tradičně uspořádalo Gymnázium Olgy Havlové. Turnaje se zúčastnilo 5 družstev a hrálo se systémem ,,každý s každým“. Naši žáci postupně porazili Biskupské gymnázium (5:0), Gymnázium Olgy Havlové (3:2), Gymnázium Ostrava-Zábřeh Volgogradská (4:0). V posledním zápase nás  čekalo družstvo Wichterleho gymnázia, které bylo šťastnější a vyhrálo v  poměru 4:2. Naše družstvo obsadilo hezké 2. místo! Matiční gymnázium reprezentovali tito hráči: K. Šimíček, M. Klus, V. Kobilík, H. Hranický,  M. Džubera , M. Šňupárek a K. Čechovský. Všem našim chlapcům děkuji za bojovnost, nasazení, předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.