telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Nejpozoruhodnější město severní Anglie – York – získalo v roce 2007 titul Evropské turistické město a Město britského kulturního dědictví.

Chcete-li zažít na vlastní kůži fascinující atmosféru největší gotické katedrály na sever od Alp (York Minster), přenést se zpátky do doby slavných Vikingů (interaktivní muzeum Jorvik Viking Centre) nebo zažít spoustu zábavy v největším muzeu železniční dopravy na světě (National Railway Museum), pojeďte s námi na osmidenní zájezd v termínu 15.–22. 6. 2014 (předběžná cena je 9 690 Kč pro studenty do 17 let (včetně) a 10 119 Kč pro studenty starší 17 let).

Britannica School EditionKromě spousty zážitků, nových znalostí a zkušeností si zdokonalíte svou angličtinu v jazykovém kurzu i v každodenní konverzaci s rodilými mluvčími v hostitelských rodinách. Také ochutnáte tradiční anglickou kuchyni, protože jídlo je neoddělitelnou součástí kultury každého národa.

A na co se můžete dále těšit?

  • Celodenní pěší prohlídka Londýna
  • Návštěva městečka WHITBY, které inspirovalo slavného spisovatele Brama Stokera k napsání legendárního Draculy
  • Návštěva malebné rybářské vesničky Robin Hood‘s Bay
  • Výlet k jednomu z nejkrásnějších anglických zámků HOWARD CASTLE, dodnes užívanému rodem Howardů
  • Návštěva FOUNTAINS ABBEY – obrovského areálu se zbytky jednoho z nejstarších a nejrozlehlejších opatství v Anglii

A mnohem vícWink

Předběžné přihlášky (a více informací) dostanete u Mgr. Jany Halfarové, nebo na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top