telefon: 596 116 239  |  Kontakt na sekretariátskopkova@mgo.cz

Přihlásit se

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

V tomto týdnu Matiční gymnázium Ostrava podepsalo memorandum o spolupráci s vietnamskou vysokou školou Ton Duc Thang University, která sídlí v Ho Chi Minově městě ve Vietnamu. Po Číně jde tedy o druhou asijskou zemi, kde budou moci naši žáci získávat tolik důležité mezinárodní zkušenosti při řešení zcela konkrétních odborných projektů. Badatelsky zaměřené aktivity budou věnovány především technickým a přírodovědným tématům, ale připravujeme i úkoly politologické, ekonomické, humanitní a sociálně humanitární. Jazykem všech společných činností bude angličtina, což plně souvisí s moderní koncepcí výuky tohoto jazyka na MGO. Již během studia se angličtina pro naše žáky stává prostředkem vzdělávání, nikoliv jen jeho formálním cílem. Již na podzim roku 2019 vyjede tým našich žáků na studijní pobyt na Ton Duc Thang Univerzity. Garantem odborné vzdělávací a badatelské části této cesty je European Cooperation Center Ton Duc Thang University.

ZAVOLEJTE NÁM!
+420 596 116 239
skopkova@mgo.cz
Dr. Šmerala 25/2565, Ostrava

Back to top